Ekim 15, 2012

Sensation White Party

Makinamı dün bir arkadaşıma ödünç verdiğim için evden çıkmadan çektiğim kıyafet resimleri makinada kaldığından bu yazıyı ertelemeyi düşündüm ama yorumlara, yazılan çizilenlere dayanamadım.
Anlayamıyorum bu neyin kompleksidir sabahtan beri gelen sorulara inanamazsınız!
Yani yeni bir tecrübe edinmek ve eğlenmekti amaç, nerelere çekildi. Sosyal medyada dolaşan sadece erkeklerin olduğu resim lütfen sizi yanıltmasın. Google'a 'Sensation Türkiye' yazdığımda en çok çıkan resim oydu. Ve bu çok kötü bir yanıltmaca, dün gece inanılmaz keyifliydi!
Evet erkek sayısı yüksekti ama yani yapmayın bir kızın sabaha kadar partilemek için ailesinden zar zor izin aldığı/alamadığı bir kültürde ne beklediniz ki? Ama bu demek değil ki ortalık 'abaza' kaynıyordu. baştan aşağı beyaz giyinmiş erkekler evet yani kıro gibi duruyorlardı ama ne yapsınlar partinin kıyafet kuralı bu.
Daha kapılar açılmadan sarhoş olmuş olanlar, içeride dağıtanlar vs. evet hepsi vardı ama kimse kimseden rahatsızlık duymadı. Birbirini tanımayan insanlar o heyecanla konuştular, yanyana gelip dans ettiler. Keşke günlük hayatımızı bu Sensation kafasında yaşayabilsek dedim bir ara.
Yok Avrupa'da hep kızlar varmış da burada erkekler çokmuş bilmem ne. Lan gerizekalı, karı kız kaldırmaya mı gittin sen oraya?! 200 ya da 400 lira parayı bu ümide verdiysen sen malsın zaten!
Her neyse edepsiz damarımı daha çok çıkartmıyorum ortaya (:
Ben yasak olur diye düşündüğümden makina falan almadım ama serbestmiş maalesef ki. Resimleri organizasyon şirketi One Colony sayfasından aldım. Kendilerini de tebrik etmek gerek hiçbir aksaklık olmadı gece boyu,ben metrobüsle Ataköy'e gittim orada direk bizi karşılayıp servislere yönlendirdiler. Arenaya öyle gittim servisler ücretsiz denmişti ama 2 lira aldılar bir de servis dedikleri baya halk otobüsü çıkınca gecenin tek yıkımını yaşamış oldum (: yürüsek de olurmuş ama neyse artık cahillik (:
Line up zaten çok iyiydi ama Deniz Koyu ve Fedde Le Grand ikilisi gecenin en iyileriydi gerçekten eğlenmekten akıl sağlığımı yitirebileceğimi düşündüm.
İnsanlar çok eğlendiler, kıyafetler aksesuarlar çok güzel görüntüler var yani geceden. Es geçmeyeyim topuklu giymiş olan o cesur, kahraman kadınları da tebrik ediyorum ben düz ayakkabıyla bile eve dönerken 'ayaklarım işlevsiz şu an' diye söylendim,o kadınları düşünemiyorum.
Görsel şovlar, ışıklar, partinin hikayelerinin döndüğü barkovizyon görüntüleri vs. çok güzeldi. Şikayet edenler varsa da eğer onlar hakkında 'herhalde her yıl Avrupa'da katıldı ondan böyledir' diye düşünmekten kendimi alamıyorum ben Türkiye'de bu kalite ve emekte başka bir organizasyona katılmadım çünkü.Gitmemiş olanlara tavsiyem oturup ağlayın ahahahah :) Gitmiş olanlar da kol,bacak vs. ağrıları için bolca kas gevşetici ilaç içsin :)
Ve lütfen dönen gerzek dedikodulara aldanmayın kimse kimsenin karısına kızına sarkmadı, sarktıysa da çok büyük olaylar olmadı herkes mutluydu. Kadınlar da en az erkekler kadar iyi vakit geçirdi.
Bu video'dan ufak ortamla ilgili ufak bir izlenim edinirsiniz belki çektiklerim arasında insan yüzlerinin en az göründüğünü koyuyorum sonra 'yok benim sevgilim gittiğimi bilmiyordu' yok 'babamın haberi yoktu' diye triplere girmeyin. Ortadaki dj kabini gece boyu döndü böylece herkes eşit miktarda sahne önünde olmuş oldu. Bu yaratıcı fikirleri de nerelerinden çıkarıyorlarsa artık :)


Kıyafetimi de resimleri alır almaz paylaşacağım ama gecenin başında çekilen twitter'da da paylaştığım resmi koyayım bir ön izleme olarak (:


Umut bebeğim tam bir sensation erkeği değil mi? (:

0 yorum:

Yorum Gönder

yorumsuz kalmayınnnnn (:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Elif'in Mesajı Var, AllRightsReserved.

Designed by FashionsLetter