Nisan 07, 2013

Stili Sevilesi Kadınlar / Michelle Williams


Duru güzelliğin tanımı minnoş oyuncu Michelle Williams stilini enn sevdiğim kadınlardan biri.
Trajik aşk hikayesiyle zaten kalbimde yeri ayrıyken son birkaç yıldır Cannes, Altın Küre, Akademi Ödülleri gibi kırmızı halılarda gösterdiği yüksek performansıyla iyice gözüme girdi.Günlük hayatında böyle kafası rahat doğal olan selebritilere bayılıyorum! Senden benden hiçbir farkı yok gibi olunca daha mı yakın hissediyorum kendime nedir?
Yeri gelmiş pijamayla, ya da converse'le enn rahat haliyle kendi günlük tarzını oluşturmuş. Ama yazın hiç güneş yüzü görmüyor galiba raşitik falan olmasından korkuyorum, bebeğim her daim peynir misali..Heath Ledger'dan olan kızı Mathilda da annesi kadar stil ikonu. Ah Heath hayatta olaydın da bu tabloyu göreydin, kız da aynı babası bak yine hüzünlendim..


Hüzün dalgasını dağıtarak kırmızı halı kıyafetlerine geçiyorum, 
2006 Oscarlarında giydiği sarı Vera Wang elbisesi, takıları, saçı, makyajı her şeyi süper! 
2012 Altın Küre ve Oscarda giydiği Louis Vuitton ve Jason Wu iki elbise de tarihe geçmeyi hak ediyor kesinlikle. Belindeki minik fiyonk broş, işlemeli saç bandı falan böyle elbisenin yanında detaylara da önem verildiğinde dikkatle incelenmesi gereken kıyafetler ortaya çıkıyor, beni de en çok mutlu eden tarz bu sanırım.


Filmlerinin çeşitli galalarında giydiği bu 3 elbise favorim. Dekolteleri çok ölçülü, duruşu hep sempatik. Acaba kocası ölmüş kadın muamelesi yapıyorum diye mi bana her hali böyle tatlı, sevimli geliyor? Zaten bana hep hemen her resminde sanki aslında çok hüzünlü, akşam eve gittiğinde saatlerce ağlıyor falan gibi geliyor.
Saçlarını uzun süre kısa kullanmasına rağmen en iyi modele karar verdiği halleri bunlar. O kırmızı elbise zaten mükemmel ama tavus kuşu tüyünden yapılmış gibi elbisesini sevmemin tek nedeni elbiseden çok saçının muhteşemliğine odaklanmış olmam. İşlemeli Chanel elbiseyi tabi ki tartışmaya bile gerek yok..


 Bakın diyorum kızın gözünde hep bir hüzün var diye. 2008 yazında Cannes'da peri kızı gibi giyinmiş etmiş ama yok benden saklayamazsın annem, hissederim ben. Zaten Heath'den sonra ilk kırmızı halı görüntüsü bu. Cannes' gitmeye de son dakikada karar vermiş.O kadar dedim dedim resim koymazsam olmaz. Brokeback Mountain filminin setinde tanışıp sevgili olduktan, üstüne bir de çocuk yaptıktan 3 yıl sonra yanlış ilaç kullanımından dolayı bildiğin pisi pisine ölen Heath Ledger'dan sonra hayatında birileri oldu mu bilmiyorum ama ben başka birini yakıştıramıyorum sanırım..

Brokeback Mountain filminden aslında hiç homofobik falan olmasam da tiksinmiştim ama Batman filmindeki Joker rolüyle hepimiz için yeri ayrıdır eminim, ki öyle olmasa öldükten sonra bile o rolüyle bir sürü ödüle aday hatta Oscar sahibi olmazdı.

Ayrıca dantelli bordo elbisesi de gelmiş geçmiş en iyi hamile elbiselerinden olabilir çok çok çok güzel!


Tabi her daim şık değil kızımız, ara ara böyle skandalları da var. Evet prensessin sen, seni çok seviyorum, çiçek böcek çok seviyorsun ama böyle yapma. Ben seni emanetimizsin diye bağrıma bastım, bunlar beni senden soğutan hareketler olabilir. Hadi git çeki düzen ver şimdi kendine :)

0 yorum:

Yorum Gönder

yorumsuz kalmayınnnnn (:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Elif'in Mesajı Var, AllRightsReserved.

Designed by FashionsLetter