Nisan 15, 2015

Azalarak Bitsin / FKA Twigs

Merhaba, ben sevmediğini yerin dibine sokmaktan hiç vazgeçmeyecek yazarınız. Bugün size yine birini kötüleyeceğim..


Fka Twigs'i duydunuz mu duymadınız mı bilmem ama benim sürekli karşıma çıkan bir isim son zamanlarda. Aslında şarkıcı olan Fka Twigs, Robert Pattinson'la sevgili olduktan sonra patlama yaptı bence. Üşenmedim açtım şarkılarını dinledim aslında fena değil. Sesi de baya iyi hatta. Ama anlamadığım şey bu kızın tarzı. Yani Jamaika-İspanyol-İngiliz melezi olması başlı başına bir kıskançlık sebebiyken kıza ısınamadım bile. 


Bir insan neden kendini olduğundan daha çirkin yapmak ister ki? Aşırı özgüven mi? Farklı olma kaygısı mı? Dikkat çekme çabası mı ne yani? Kızın saçları ve kaşlarıyla şahsi sorunlarım var resmen çok kötü yaa çok kötü! Bir de tarz sahibi, stil ikonu falan diyorlar onun için bu mu tarz ha sorarım bu mu?
Ben abartının her türlüsüne karşıyım sevgili okur. Değişik olacağım diye abuk subuk deneysel çalışmalar bana göre değil. Absürt tırnaklar, komik saçlar falan beni pek açmıyor..


Çoğu zaman neresine ne takacağını şaşırmış Fka Twigs. Hayır çirkin bir kız da değilsin, hatta baya hoşsun, bak fonda şu an şarkıların da çalıyor onları beğendim ama senin tipin niye böyle kızım ha?


Hımmm bakıyorum bakıyorum yok hala sevemedim hiçbir şeyini.. Margaret Keane'in Big Eyes tablolarının kötü bir canlandırması gibi.


E Robert Pattinson'la olan durumunu da atlamayalım. Ay bu adam zaten nerde tuhaf kadın var giden onu bulur, nitekim bir de evlenme teklifi de etmiş galiba cidden seviyor sanırım. Fka Twigs de onunlayken baya normal insan görünümünde. Ah biz kadınlar adamları nasıl kandıracağımızı çok iyi biliyoruz aslında. Aferin kız bak takdir ettim şimdi seni. Hanım hanım hallerinle kapmışsın adamı. Ama o deli deli bakışların benden kaçmaaaazz!


Hadi giderayak güzel bir iki şey de söyleyeyim, normal haliyle çok daha hoş olduğu bu görüntüleri baya sevdim. Cool bir melez var aslında karşımızda ama insan kendi değerini bilmezse, başkası hiç bilmez. Hikayenin kıssadan hissesini de söylediğime göre daha da babaanneye bağlamadan yazıyı bitireyim.
Ben yazıya başlarken sevmediğim Fka Twigs'i "yanii çok da şey değilmiş sanki" diyerek bitireceğim sanırım. Ama sesine ve şarkılarına bayıldım o ayrı.
Bir şarkısını da ekliyorum, dinleyin beğenin.
0 yorum:

Yorum Gönder

yorumsuz kalmayınnnnn (:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Elif'in Mesajı Var, AllRightsReserved.

Designed by FashionsLetter