Temmuz 10, 2015

Kısa Kısa / 2


Selam sevgili okur.. Uzuuundur buralarda yoktum. Cannes film festivali kırmızı halı yazılarını da yarım bıraktım. "Ohh ne iyi yaptım! demiyorum ama bahar rehaveti midir nedir öyle bir bırakasım geldi hayatımda düzenli giden şeyleri. 


Biraz dinlendim biraz daha büyüdüm bu sürede. Mayıs sonunda doğum günümde kendime sürpriz yapıp Amsterdam'a gittim. Soğuk neymiş, üşümek neymiş gördüm :) Kimsenin beni tanımadığı, çok güzel ve mutlu insanlarla dolu şehri çok sevdim. Bundan sonra her doğum günümde başka bir ülkede olsam ne tatlı olur..


Instagram'da takip edenler görmüşlerdir, Alice oldum ben!! :) En sevdiğim hikayelerden biri Alice in Wonderland ve bir yerlerde biri Alice olacaksa o kesinlikle benim. Ressam bir arkadaşım da masal karakterlerinden oluşan bir sergi yapmak istediğinde Alice olacakolmatan mutluluk duydum, burdan bir kez daha tebriklerimi ve teşekkürlerimi yolluyorum Sinem'e <3Her beyaz yakalı gibi ben de yazın her h.sonu Çeşme'ye kaçmayı planlıyorum. Geçen haftasonu 3 güncük az ama öz bir tatil yaptım. Çeşme benim evimken ne ara koca kız oldum da Çeşme'de turist oldum bilmiyorum. Ayyhh yere batsın iş hayatı valla.

Başka bir sürü bir sürü şeyler de yaptım ama genel bir özet olarak günlerim çalışmanın dışında tatil planlayarak ya da tatil yaparak geçiyor. Sanırım hayata tutunmak için yapılabilecek en iyi şeylerden biri seyahat etmek.

Bir de bunlara ek olarak taşınmam gibi bir durum var. Şimdiki evimden manevi olarak nasıl kopacağım bilmiyorum. Durup durup duygulanıyorum falan.. Geçen toplanırken eski günlüklerimi buldum, 6 yıl önce yazmışım en son. Ve mutlu oldum çünkü "böyle biri olacağım" dediğim biri olmuşum cidden. O zaman kendime verdiğim sözleri tutmuşum, kararlarımı uygulamışım. O zaman da gram pişmanlığım yokmuş, şimdi de yok. Niye konuyu buraya getirdim bilmiyorum ama yazdıkça yazası geliyor insanın, özlemişim de bir yandan blogu.

Neyse gevezeliği keseyim de yazıyı bitireyim. Biraz daha dinlenip gümbür gümbür dönmeyi düşünüyorum, şu bayram da bir geçsin bir ufak tatili daha aradan çıkarayım sonra görüşürüz. O sürede instagram, twitter,ve snapchat'te @elofyy ismiyle beni bulup isterseniz takip edip, isterseniz benimle geyik yapabilirsiniz ^.^

Öptüm!0 yorum:

Yorum Gönder

yorumsuz kalmayınnnnn (:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Elif'in Mesajı Var, AllRightsReserved.

Designed by FashionsLetter