Eylül 12, 2013

Instatatil :)


Ay resmen yaz bitti. Şehirlere kış bile gelmiş -ki kışın ne olduğunu unutmuş olabilirim- benim tatilim de bitmek üzere birkaç güne İstanbul'a dönüş var. Dönesim var desem yalan olur ama son bir iki gündür yaşanan olumsuz gelişmeler burada da tadımı kaçırmıyor değil.
Neyse ben bu yaz, tatil adı altında neler yaptım, nereye gittim, ne giydim resimlerle anlatmak istedim. Çok fazla fotoğraf yok -çünkü gerizekalıyım- olanlarla ne kadar olursa artık :)
Instagram ve twitter'da takip edenler Çeşme'de olduğumu biliyorlardır. Şuralara gidin, buralarda yiyin, için, eğlenin gibi bir şeyler yazmadım sezon bitti çünkü önümüzdeki yaza da nereler kapanır nereler açılır kim bilir. Sadece Alaçatı merkezi biraz sakinleştirmek için yapılan Alaçatı Port'a BAYILDIM! Ulaşım sıkıntısı Çeşmenin her yerine olduğu gibi buraya da var ama Alaçatıya gelen ses yasağından sonra geceyi saat 12de bitirmek istemeyenlere birebir çözüm Port. Ama tabi ki Alaçatı yine kalabalık yine ipini koparan gitmiş neyse konuşmuyorum :)

2013 yazı instagram'da nasıl geçmiş bakalım,
Ay inşallah sizin tatil benimkinden kat kat iyi geçmiştir. Aşık olmuş, sarhoş olmuş, güneş yanıklarınızı soymuş, sandaletlerinizin haşatını çıkartmış, tepine tepine dans etmiş, o istediğiniz tüm kitapları okumuş, gün boyu tuzlu tuzlu gezmiş ve benimkinden daha fazla fotoğrafla evinize dönmüş direnmeye bile başlamışsınızdır :)
Öptüm!

0 yorum:

Yorum Gönder

yorumsuz kalmayınnnnn (:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

© Elif'in Mesajı Var, AllRightsReserved.

Designed by FashionsLetter